...

Nr1 w Polsce

Działamy na rynkach finansowych nieprzerwanie od 2007r.

Poznaj nasze 3 skuteczne strategie.

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ NASZE STRATEGIE OD TEGO CO RYNEK OFERUJE?

Nie są to ogólne opisy strategii wykorzystywanych na rynkach, które skupiają się jedynie na podstawach strategii, pokazujących tylko korzystne wycinki wykresów z zyskami, które i tak nic nam nie dają, bo nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak zachowa się rynek w przyszłości. Z naszych skutecznych strategii dowiesz się kiedy i w jakich warunkach zająć pozycję, jak ją prowadzić i kiedy zrealizować zysk z transakcji, a także gdzie zabezpieczyć pozycję, by zminimalizować ryzyko utraty środków. 

Nauczymy Cię jak sobie radzić w każdych warunkach na rynku, bez względu na to, czy jest hossa czy bessa.  


Strategia Action charakteryzuje się handlem w bardzo krótkim przedziale czasowym, przypomina powszechnie znaną metodę scalpingu, która polega na dążeniu do osiągania zysków za pomocą małych ruchów cen. To technika Price Action, wymagająca podejmowania szybkich decyzji. Zyski są osiągane dzięki niewielkim zmianom cen i wielości zawieranych transakcji, dzięki kumulowaniu i łączeniu tych niewielkich zysków, zwroty z transakcji rosną z czasem do znaczącej kwoty.

Strategia DayProfit umożliwia osiąganie wysokiego zysku w bardzo krótkim przedziale czasowym, zwykle od jednego do kilku dni. Ze względu na krótki czas trwania inwestycji, strategia przypomina klasyczny day trading przez co charakteryzuje się bardzo dużą płynnością i elastycznością inwestowanych środków.

Strategia ProInvest charakteryzuje się handlem w terminie dłuższym od strategii Action i DayProfit. Zyski osiągamy w przedziale od kilku dni – do nawet kilku tygodni. Strategia ta jest dla osób, które rozpoczynają handel na rynkach finansowych jak i tych bardziej doświadczonych, ceniących stałe zyski i bezpieczeństwo swoich oszczędności. Zalecana jest osobom, które mogą swój kapitał ulokować na dłuższy termin, nie mają czasu na codzienne analizy wykresów i poświęcanie temu wielu godzin. Ich celem jest stabilny dochód w dłuższym horyzoncie czasowym.

Dlaczego Klienci wybierają nasze szkolenia?

Dlaczego Klienci nam ufają?

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego tak wiele osób traci swoje oszczędności na rynkach finansowych? Spróbuj sobie wyobrazić że otwierasz firmę ale nie posiadasz żadnego biznes planu. Nie wiesz czym będziesz handlował, skąd będziesz brał towar itp. W takim przypadku porażka jest prawie nieunikniona. Podobnie jest na rynkach finansowych, jeśli nie masz jasnego planu działania, strategii która precyzyjnie określa momenty wejścia w pozycje, techniki ich prowadzenia, czy też jak i kiedy będziemy zamykać pozycje, to na dłuższą metę nie osiągniesz sukcesu. Nie sądź że stworzenie strategii przynoszącej dochody w długim horyzoncie czasowym jest proste. Nic bardziej mylnego, poświęciliśmy bardzo dużo czasu i pieniędzy, setki przeczytanych książek i tysiące godzin na testowaniu różnych strategii i opcji żeby znaleźć tego "Złotego Grala".

15 lat doświadczenia na rynkach.

Piętnastoletnie doświadczenie pomogło nam stworzyć strategie, które wykorzystujemy z sukcesem od wielu lat. Na ich postawie stworzyliśmy powtarzalne systemy, które teraz Państwu udostępniamy.

Poznaj opinie uczestników naszych szkoleń

Świetne szkolenie! Pełna profeska, ogromna wiedza teoretyczna i co najważniejsze praktyczna. Bardzo wiele ciekawych informacji, mogłam zadawać pytania i zawsze otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi. Polecam gorąco!

Anna K.

Bardzo konkretny kurs, duża wiedza ułożona w odpowiedni sposób. Jest to świetna opcja, dla każdego kto chciałby inwestować na giełdzie. Wiele książek i lata doświadczenia, to wszystko w jednym kursie. Polecam.

Adam S.

Dziękuje że mogłem być uczestnikiem tego kursu, a także za mile spędzony czas na wszystkich webinarach. Takie kursy powinny odbywać się częściej, aby rozwiewać wątpliwości osób, które chcą zacząć i nie mają wiedzy lub które zaczęły i nie mają wystarczającej wiedzy, aby w pełni funkcjonować na giełdzie. Polecam i pozdrawiam.

Krzysztof K.

Bardzo sceptycznie podchodziłam do wszelkiego rodzaju kursów inwestycyjnych, myślałam że niczego nie da się nauczyć w krótkim czasie. Sądziłam, że trzeba kilku lat nauki, czytania książek, testowania na demo itd. Postanowiłam jednak spróbować i okazało się, że jednak bardzo dużo się nauczyłam i wreszcie odważyłam się inwestować na realnym rynku. Dziękuję bardzo i polecam!

Agnieszka Sz.

Nie często wystawiam komentarze, ale w tym przypadku chciałbym podzielić się wrażeniami ponieważ trafiłem wreszcie na szkolenie, którego od dawna poszukiwałem. Często takie spotkania prowadzone są przez teoretyków, a nie ludzi chcących się podzielić własnym doświadczeniem.  Ludzie z praktycznym podejściem do inwestowania niestety nie zawsze znajdują czas, żeby podzielić się swoją wiedzą z innymi. Dziękuję za poświęcony czas i za świetnie przygotowane materiały.

Jarek O.

5 Gwiazdek to zdecydowanie za mało za taką dawkę wiedzy oraz przeprowadzenie przez tak obszerny temat, jakim jest giełda i inwestycje. Udział w Kursie Inwestycyjnym był dla mnie czymś nowym, ponieważ moje nastawienie do giełdy oraz inwestycji było negatywne, gdyż nie wiedziałem jak zacząć i z czym to się wiąże oraz miałem pewne wątpliwości. Krótko mówiąc, byłem zielony w tym temacie. Wiedza, którą zdobyłem dzięki udziałowi w kursie, pozwala mi, w pełni wykorzystywać ją w praktyce. Dziękuję bardzo!

Rafał M.

Umów się już teraz! oferta limitowana!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.