Szkolenia -

Automatyczny Handel

Przyszłość finansowa w twoich rękach !

Zdobądź z nami przewagę na rynku !

12 letnie  doświadczanie na rynkach finansowych pomogło nam stworzyć strategię która została zautomatyzowana . Dzięki temu nie musisz już tracić czasu na naukę i nieudane próby pokonania  rynku. Skorzystaj z doświadczania innych osób i wybierz mądrze 

szkolenie forex

Automatyzowane narzędzia do handlu

Dlaczego Automaty ?

Nasze narzędzia tworzymy w oparciu o platformę MetaTrader 4-5, najpopularniejszą platformę handlową. Są bardzo łatwe i wygodne w użyciu, a jednocześnie przynoszą wiele korzyści dzięki zaawansowanym funkcjom handlowym. Kieruj się potrzebami handlowców. Rozumiemy, czego potrzebują handlowcy i tworzymy nasze oprogramowanie tak, aby jak najlepiej zoptymalizowane.

Poziom bezpieczeństwa dostosowany do każdego

Poziom bezpieczeństwa jest ustalany indywidualnie,  każdy otrzymuję możliwość ustalenia poziomu ryzyka. Natomiast robot ma swoje zabezpieczania przed utratą środków czy też ujemnym saldem. 

Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat równych wartości depozytu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe, dlatego kontrakty na różnice kursowe (CFD) mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Copyright © 2021 maxprofit24.pl  /  Projekt strony Hubert Jakubowski